Відгуки
    

Відгуки  

+1 # Василь 13.07.2018, 08:45
Мені було дуже цікаво вивчати англійську саме в "EverBest". А крім цікавості ще й продуктивно. Все було доступно. Результат пройденого курсу говорить сам за себе (успішна співбесіда щодо працевлаштування на приватному підприємстві, що співпрацює з іноземними партнерами). З вересня маю намір вдосконалювати набуті знання саме в цій школі.
Сподобався професійний рівень нашої викладачки Юлі, вона кожен раз готувала для нашої групи якісь цікаві завдання. Дуже вдячний їй за креатив.
Відповісти
+6 # Уляна 12.03.2018, 13:06
Закінчила у грудні розмовний інтенсив на рівень Advanced, і без перебільшення хочу сказати, що це одні з кращих курсів, на яких я була. Впевнена, що більшість цього завдяки нашій викладачі - Мар'яні Волошинській. Дуже хороша і приємна дівчина з дійсно високим рівнем знання мови та вмінням знайти підхід до кожного студента. Виходячи з мети курсу, зрозуміло, що більшість часу ми приділяли саме розвитку мовних навичок. Тут також хочу сказати, що теми для дискусій завжди підбиралися дуже цікаві та актуальні. Проте, звісно, ми розбирали і граматику, і читали, і писали, і слова вчили. Отож, словом, якщо мене запитають, чи порекомендувала би я Everbestсвоїм друзям, то однозначно так. Рекомендую!
Відповісти
+4 # Людмила 21.02.2018, 12:49
Пройшла курс upper intermediate. Дуже сподобався підхід викладача до подачі інформації. Все чітко і зрозуміло. Кожному учаснику групи приділялась увага, враховувались всі побажання. Багато практики, що сприяє швидкому засвоєнню набутих знань.
Рекомендую!
Відповісти
+4 # Наталя 09.01.2018, 12:50
Курси хороші, багато практики. Курс є систе матичний, все проходить дуже швидко, сподобалась методика проведення занять. Наш викладач доступно подавав матеріал та доносив інформацію (навіть для людини після 10 років німецької). Протягом курсу я вивчила багато нових слів та підтягнула свої знання!
Відповісти
+6 # Оксана 17.07.2017, 07:57
Займалася на курсах англійської на рівні Intermediate. Дуже сподобалося, як йдуть заняття - ненав'язливо, вільна атмосфера, викладач допомагає почати саме розмовляти, спілкуватися мовою і перестати через це хвилюватися) По ходу занять не тільки "розговорилася", але і дізналася багато нового - теми для уроків підбираються дуже цікаві, хочеться висловити свою думку, взяти участь в дискусії - це і забезпечує оволодіння англійською мовою вільніше. Загалом, якщо відчуваєте себе скуто, як я на самому початку, рекомендую піти в Everbest!
Відповісти
+6 # Марія 27.06.2017, 11:25
Нещодавно почала ходити на курси англійської мови в Everbest, враження найпозитивніші і результати помітні - справа в тому, що я вчила англійську багато років тому, але ніколи не мала практики спілкування. Все змінилося - тепер я формулюю думки англійською, пропав страх помилок і я стала отримувати колосальне задоволення від спілкування. На заняттях крім лексики основної теми з підручника дізнаюся нові ідіоми і вирази, за допомогою яких викладачі допомагають краще передати думку і розширити активний запас слів. Рекомендую!
Відповісти

Додати відгук


Захисний код
Оновити