Відгуки

Відгуки  

+3 # Марія 27.06.2017, 11:25
Нещодавно почала ходити на курси англійської мови в Everbest, враження найпозитивніші і результати помітні - справа в тому, що я вчила англійську багато років тому, але ніколи не мала практики спілкування. Все змінилося - тепер я формулюю думки англійською, пропав страх помилок і я стала отримувати колосальне задоволення від спілкування. На заняттях крім лексики основної теми з підручника дізнаюся нові ідіоми і вирази, за допомогою яких викладачі допомагають краще передати думку і розширити активний запас слів. Рекомендую!
Відповісти
+2 # Оксана 17.07.2017, 07:57
Займалася на курсах англійської на рівні Intermediate. Дуже сподобалося, як йдуть заняття - ненав'язливо, вільна атмосфера, викладач допомагає почати саме розмовляти, спілкуватися мовою і перестати через це хвилюватися) По ходу занять не тільки "розговорилася", але і дізналася багато нового - теми для уроків підбираються дуже цікаві, хочеться висловити свою думку, взяти участь в дискусії - це і забезпечує оволодіння англійською мовою вільніше. Загалом, якщо відчуваєте себе скуто, як я на самому початку, рекомендую піти в Everbest!
Відповісти
0 # Наталя 09.01.2018, 12:50
Курси хороші, багато практики. Курс є систе матичний, все проходить дуже швидко, сподобалась методика проведення занять. Наш викладач доступно подавав матеріал та доносив інформацію (навіть для людини після 10 років німецької). Протягом курсу я вивчила багато нових слів та підтягнула свої знання!
Відповісти

Додати відгук


Захисний код
Оновити