Розмовний інтенсив для рівня Intermediate
    

english rozmovnЯкщо Ви маєте базовий запас слів та граматики та можете спілкуватися на простому рівні, але прагните до збагачення своїх знань та вдосконалення навиків спілкування, то цей курс саме для Вас.

 

Високу ефективність кожного заняття дозволяє досягти:

  1. Регулярне повторення нового матеріалу за розробленою науковцями системою неминучого засвоєння інформації на довготривалу пам’ять.
  2. Запам’ятовування до 80% слів з уроку, за допомогою спеціальних завдань.
  3. Індуктивний метод засвоєння граматики, тобто, коли слухачі самостійно формують  правила на основі прикладів та запитань поданих викладачем. Це дає можливість слухачам не лише зрозуміти, але й логічно проаналізувати та одразу запам’ятати правило.
  4. Постійна перевірка рівня засвоєння матеріалу.
  5. Додаткове читання англійської художньої літератури, що дає змогу слухачам навчитись ще краще розуміти та відчувати мову. 

 

Отже, тут Ви зможете:

  • навчитись вільно висловлювати свої думки на різні теми використовуючи широкий словниковий запас;
  • вдосконалити граматику;
  • навчитись легко сприймати іноземне мовлення на слух.


Тривалість інтенсивного курсу - 2,5 місяці (20 занять). Заняття проходять 2 рази на тиждень по 2,5 години! Отже, за тиждень навчання Ви одержуєте 5 годин англійської мови і саме це є основною причиною швидкого досягнення результатау.
Вартість повного курсу навчання – 3350 грн.
Оплату за навчання можна вносити двома частинами: перша половина до початку навчання, друга - протягом 14 днів від початку начання!


Увага! Триває набір нових груп на кінець червня - початок липня:

Ранковий інтенсив, з графіком навчання - вт., чт. (10.00-12.30). Поспішайте записатись!

Вечірні, з графіком навчання - вт., чт. (18.30-21.00). Початок навчання - 03.07.2018 р. Залишилося ще 3 вільних місця, поспішайте записатись!