Курс для слухачів з елементарним рівнем

english for beginnersЦей курс для Вас, якщо Ви вже колись вивчали мову та маєте початкові знання, але спілкуватися не можете. Тут Ви пройдете базовий курс англійської мови, що включає не один, а три рівні!!!, тобто, всі необхідні знання та навики необхідні для повноцінного повсякденного спілкування іноземною мовою.

Висока ефективність навчання досягається ще і за рахунок постійної розмовної практики на кожному уроці, починаючи з першого!  
Всі наші заняття відрізняються інформативністю та насиченістю різними цікавими завданнями. Уроки проводяться дуже жваво і активно з використанням аудіо та відео матеріалів.
Цей курс Вам допоможе:

  • засвоїти всю лексику та граматику необхідні для спілкування на повсякденному рівні;
  • розуміти співрозмовника на слух;
  • позбавитись страху спілкування.

Тривалість інтенсивного курсу - 3 місяці. Загальна кількість занять в курсі - 35. Тривалість кожного заняття - 2.5 години, тобто 7,5 годин англійської мови Ви одержуєте за тиждень навчання!!! Це є одна з основних причин швидкого досягнення результату!
Оскільки курс включає вивчення матеріалу трьох рівнів, то вартість проходження одного рівня в складі цілого курсу становить лише 1150 грн.
Вартість повного курсу навчання – 3450 грн. (це лише 39 грн. за 60 хв.)!!!
Оплату за навчальний курс можна вносити двома частинами: першу половину необхідно сплатити до початку навчання, другу - через місяць практичного навчання!

Увага Розпочався набір нових груп з графіком навчання - пн., ср., пт. (18.30-21.00) та вт., чт., сб. (ранок). Початок навчання - перша половина серпня 2017р. Поспішайте записатись!