Курс для слухачів з елементарним рівнем

english for beginnersЦей курс для Вас, якщо Ви вже колись вивчали мову, маєте початкові знання, але спілкуватися не можете. Тут Ви пройдете базовий курс англійської мови, що включає не один, а три рівні!!!, тобто, всі необхідні знання та навики необхідні для повноцінного повсякденного спілкування іноземною мовою.

 

Високу ефективність кожного заняття дозволяє досягти:

  1. Регулярне повторення нового матеріалу за розробленою науковцями системою неминучого засвоєння інформації на довготривалу пам’ять.
  2. Запам’ятовування до 80% слів з уроку, за допомогою спеціальних завдань.
  3. Індуктивний метод засвоєння граматики, тобто, коли слухачі самостійно формують  правила на основі прикладів та запитань поданих викладачем. Це дає можливість слухачам не лише зрозуміти, але й логічно проаналізувати та одразу запам’ятати правило.
  4. Постійна перевірка рівня засвоєння матеріалу.
  5. Додаткове читання англійської художньої літератури, що дає змогу слухачам навчитись ще краще розуміти та відчувати мову. 


Отже, цей курс Вам допоможе:

  • засвоїти всю лексику та граматику необхідні для спілкування на повсякденному рівні;
  • розуміти співрозмовника на слух;
  • позбавитись страху спілкування.

Тривалість інтенсивного курсу - 3 місяці. Загальна кількість занять в курсі - 35. Тривалість кожного заняття - 2.5 години, тобто 7,5 годин англійської мови Ви одержуєте за тиждень навчання!!! Це є одна з основних причин швидкого досягнення результату!
Оскільки курс включає вивчення матеріалу трьох рівнів, то вартість проходження одного рівня в складі цілого курсу становить лише 1200 грн.
Вартість повного курсу навчання – 3850 грн. (це лише 44 грн. за 60 хв.)!!!
Оплату за навчальний курс можна вносити двома частинами: першу половину необхідно сплатити до початку навчання, другу - протягом 14 днів від початку навчання!

Увага! Триває набір нових груп:

Ранковий інтенсив, з графіком навчання - пн., ср., пт. (10.00-12.30) - 3 рази на тиждень. Початок навчання - січень 2018р. Поспішайте записатись!

Денний інтенсивз графіком навчання - пн., ср., пт. (15.30-18.00) - 3 рази на тиждень. Початок навчання - січень 2018р. Поспішайте записатись!

Вечірні, з графіком навчання - пн., ср., пт. (18.30-21.00). Залишилось ще 2 місця! Початок навчання - 22 січня! Поспішайте записатись!