Інтенсивний курс для початківців

english base1

Цей курс Вам підходить, якщо Ви ніколи не вивчали англійської мови. Ви пройдете базовий курс англійської мови, що включає не один, а три рівні!!! оскільки вміщає все необхідне для того щоб Ви неминуче почали спілкуватися на всі посякденні теми на простому рівні.

В курс входить: словниковий запас - до двох тисяч слів (для порівняння, в рідній мові ми використовуємо орієнтовно 2000-2500 слів), правила побудови англійських речень, розмовна практика на кожному уроці та розвиток сприйняття англійської мови на слух.

Протягом навчання активно використовуються цікаві завдання для розвитку мовлення, аудіо та відео матеріали для розвитку сприйняття на слух, а також навчальні ігри для засвоєння граматичних структур та використанні на практиці.

Завдяки цьому курсу Ви:

  • навчитеся спілкуватися на базовому рівні на всі повсякденні теми для роботи та подорожей;
  • засвоїте основну граматику, необхідну для спілкування;
  • навчитеся розуміти співрозмовника.

Тривалість інтенсивного курсу – майже 4 місяці. Загальна кількість занять - 45. Заняття проходять 3 рази на тиждень, по 2,5 години, тобто Ви одержуєте 7,5 годин англійської мови за один тиждень навчання!!! Це є одна з основних причин швидкого досягнення результату! 

Оскільки курс включає вивчення матеріалу трьох рівнів, то вартість проходження одного рівня в складі цілого курсу становить лише 1400 грн.

Вартість повного курсу навчання з трьох рівнів – 4200 грн. (це лише 37 грн. за 60 хв.)!!!

Оплату за навчальний курс можна вносити двома частинами: перша половина сплачується до початку навчання, друга - через місяць практичного навчання!