Інтенсивний курс для початківців
    

english base1

Цей курс Вам підходить, якщо Ви зовім ніколи не вивчали англійської мови. Ви пройдете базовий курс англійської мови, що включає не один, а три рівні (!!!), оскільки включає все необхідне для того, щоб Ви неминуче почали спілкуватися на всі посякденні теми на простому рівні.

Запис на навчання
(063) 044-67-70

В курс входить: словниковий запас - до двох тисяч слів (для порівняння, в рідній мові ми використовуємо орієнтовно 2000-2500 слів), правила побудови англійських речень, розмовна практика на кожному уроці та розвиток сприйняття англійської мови на слух.

 

Високу ефективність кожного заняття дозволяє досягти:

  1. Регулярне повторення нового матеріалу за розробленою науковцями системою неминучого засвоєння інформації на довготривалу пам’ять.
  2. Запам’ятовування до 80% слів з уроку за допомогою спеціальних завдань.
  3. Індуктивний метод засвоєння граматики, тобто, коли слухачі самостійно формують  правила на основі прикладів та запитань викладача. Це дає можливість слухачам не лише зрозуміти, але й логічно проаналізувати та одразу запам’ятати правило.
  4. Постійна перевірка рівня засвоєння матеріалу.
  5. Додаткове читання англійської художньої літератури, що дає змогу слухачам навчитись ще краще розуміти та відчувати мову. 

 

Отже, завдяки цьому курсу Ви:

  • навчитеся спілкуватися на базовому рівні на всі повсякденні теми для роботи та подорожей;
  • засвоїте основну граматику, необхідну для спілкування;
  • навчитеся розуміти співрозмовника.

Тривалість інтенсивного курсу – 4 місяці. Загальна кількість занять - 45. Заняття проходять 3 рази на тиждень, по 2,5 години, тобто, Ви одержуєте 7,5 годин англійської мови за один тиждень навчання!!! Це одна з основних причин швидкого досягнення результату! 

Оскільки курс включає вивчення матеріалу трьох рівнів, то вартість проходження одного рівня в складі цілого курсу становить лише 1710 грн.

Вартість повного курсу навчання (включає три рівні) – 5150 грн. (це лише 45 грн. за 60 хв.)!!!

Оплату за навчальний курс можна вносити двома частинами: перша половина сплачується до початку навчання, друга - протягом 14 днів від початку навчання!