Програми
    

Speaking club

EverBest знає як зробити твою суботу цікавою та продуктивною! Запрошуємо тебе на SpeakingClub!
Кожної суботи ми пропонуємо тобі відвідати наші розмовні курси. Ми обіцяємо не тільки масу нових знань, а й заняття в дружній атмосфері та багато позитивних емоцій!

підготовка до ЗНОВипускні класи школи мають бути легкі та незабутні. Якими вони будуть для Вас – вирішуєте Ви самі!  А от з підготовкою до ЗНО з радістю допоможемо ми – мовна школа EverBest!


Курс підготовки  у нашій школі включає в себе  інтенсивні заняття для учнів 10-их  та 11-их класів!  Кожне заняття триває 1,5 години (90 хв) двічі на тиждень! До планування кожного заняття ми підійшли особливо уважно, зважаючи на актуальні потреби наших студентів та досвід попередніх курсів. Заняття проводяться у невеликих групах 4-6 осіб!


Вартість одного місяця навчання - 1800 грн (це лише 150 грн за 60 хв.!!!)
За детальною інформацією та для запису на тестування звертайтесь за телефонами: 098-732-32-39, 063-044-67-70.

 

Розпочався набір у групи  ЗНО та ЄВІ (ЗНО на магістратуру) з англійської мови!!! 

             Кількість місць обмежена!  Встигніть записатись у групи та обрати комфортні години занять! 

 

english base1

Якщо Ви ніколи не вивчали англійську, але у Вас з`явилась така необхідність, то цей курс саме для Вас! Він допоможе Вам швидко, доступно та ефективно засвоїти основи англійської мови та почати розмовляти на різноманітні повсякденні теми уже з першого заняття. 

 
Запис на навчання
(063) 044-67-70

english for beginnersЧи доводилось Вам колись довго зубрити граматику та заучувати абсолютно непотрібні слова?
Або ж усіма можливими способами та жестами спілкуватись закордоном?

Чи, можливо, Ви ніяк не отримаєте підвищення або бажану роботу саме через недостатній рівень англійської?

Якщо хоча б одна ситуація про Вас – будемо раді допомогти, оскільки ми в цьому EverBest! Ми переконані, що не існує людей більше чи менше схильних до вивчення іноземної мови, а також впевнені, що не буває мовних проблем, які не можливо вирішити.

 

Запис на навчання
(063) 044-67-70

english rozmovnЯкщо Ви вже володієте певним запасом слів та вивчили базову граматику англійської мови, але все ще відчуваєте бар`єр у спілкуванні, тоді цей курс саме для Вас!

 

Запис на навчання
(063) 044-67-70

english v serЗазвичай ми спостерігаємо ситуацію, коли люди досягають середнього рівня англійської мови та не рухаються далі. Саме тому, дуже важливо підтримувати та закріплювати вивчений матеріал на вищих рівнях.


Якщо Ви не маєте труднощів у спілкуванні англійською на повсякденні теми, але хочете також вміти підтримувати розмову на теми значно вищої складності, тоді саме цей курс допоможе Вам поглибити свої знання, активізувати словниковий запас та отримати задоволення від спілкування англійською мовою.

 

Запис на навчання:  098-732-32-39
 
 

english individІндивідуальні заняття з викладачем - це ефективний метод вивчення англійської мови, що дозволяє максимально в короткі терміни вивчити або покращити англійську мову. Під час занять вся увага викладача направлено на одного слухача. 

 

Запис на навчання
(063) 044-67-70