Програми

english base1

Цей курс Вам підходить, якщо Ви ніколи не вивчали англійської мови. Ви пройдете базовий курс англійської мови, що включає не один, а три рівні!!! оскільки вміщає все необхідне для того щоб Ви неминуче почали спілкуватися на всі посякденні теми на простому рівні.

english for beginnersЦей курс для Вас, якщо Ви вже колись вивчали мову, маєте початкові знання, але спілкуватися не можете. Тут Ви пройдете базовий курс англійської мови, що включає не один, а три рівні!!!, тобто, всі необхідні знання та навики необхідні для повноцінного повсякденного спілкування іноземною мовою.

english rozmovnЯкщо Ви маєте базовий запас слів та граматики та можете спілкуватися на простому рівні, але прагните до збагачення своїх знань та вдосконалення навиків спілкування, то цей курс саме для Вас.

english v serЯкщо Ви вільно спілкуєтеся англійською на повсякденні теми, але хочете навчитись не задумуючись висловлюватися на теми  значно вищої складності, тоді цей курс саме для вас.

english individІндивідуальні заняття один на один з викладачем - найшвидший і ефективний метод вивчення англійської мови, що дозволяє максимально швидко досягти поставлених цілей. Під час занять вся увага викладача направлено на одного єдиного учня.