Програми
    

Speaking club

EverBest знає як зробити твою суботу цікавою та продуктивною! Запрошуємо тебе на SpeakingClub!
Кожної суботи ми пропонуємо тобі відвідати наші розмовні курси. Ми обіцяємо не тільки масу нових знань, а й заняття в дружній атмосфері та багато позитивних емоцій!

Літній інтенсив

Все ще шукаєш спосіб покращити свій рівень англійської? Школа EverBest має для тебе спеціальну пропозицію!
Хочеш розговоритись та подолати мовний бар'єр?
Хочеш весело, а головне продуктивно провести час з користю для себе? Чекаємо тебе на наш літній інтенсив «Швидка англійська допомога»!

english base1

Цей курс Вам підходить, якщо Ви зовім ніколи не вивчали англійської мови. Ви пройдете базовий курс англійської мови, що включає не один, а три рівні (!!!), оскільки включає все необхідне для того, щоб Ви неминуче почали спілкуватися на всі посякденні теми на простому рівні.

Запис на навчання
(063) 044-67-70

english for beginnersЦей курс для Вас, якщо Ви вже колись вивчали мову, маєте початкові знання, але спілкуватися не можете. Тут Ви пройдете базовий курс англійської мови, що включає не один, а три рівні (!!!), тобто, всі необхідні знання та навики необхідні для повноцінного повсякденного спілкування іноземною мовою.

Запис на навчання
(063) 044-67-70

english rozmovnЯкщо Ви маєте базовий запас слів та граматики і можете спілкуватися на простому рівні, але прагнете до збагачення своїх знань та вдосконалення навиків спілкування, то цей курс саме для Вас.

Запис на навчання
(063) 044-67-70

english v serЯкщо Ви вільно спілкуєтеся англійською на повсякденні теми, але хочете навчитися не задумуючись висловлюватися на теми  значно вищої складності, тоді цей курс саме для Вас.

Запис на навчання
(063) 044-67-70

english individІндивідуальні заняття один на один з викладачем - найшвидший і ефективний метод вивчення англійської мови, що дозволяє максимально швидко досягти поставлених цілей. Під час занять вся увага викладача направлено на одного єдиного учня.

Запис на навчання
(063) 044-67-70